Piyano Müzik Akademi de “Ücretsiz Deneme Dersi” uygulaması vardır, peki nedir bu ücretsiz deneme dersi ve nasıl gerçekleşir?
Ücretsiz deneme dersi, eğitim öncesinde kararsız olan veli ve bireyler için, ders almayı düşünen fakat düşünceleri hala tam olarak net olmayan, akıllarında ufak tefek sorular olan bireylere yardımcı olmak amacıyla sunulan ve ders almak isteyen kişilerin kursumuzu görüp içleri rahat edecek şekilde derslere başlamasını sağlayacak şekilde bir ders uygulamasıdır.

Ücretsiz deneme dersi nasıl gerçekleşir?
Ücretsiz deneme dersi için; öncelikle eğitim merkezimize ulaşıp randevu almanız gerekir, sonrasında merkezimiz size, sizin ve öğretmenimizin uygun gününe göre bir tanışma dersi saati verir, ücretsiz deneme dersi birebir siz ve öğretmenle yapılır, o sırada başka öğrenci denemeye alınmaz, çekinmeden aklınızdaki tüm soruları deneme dersinde sorabilirsiniz.

Ücretsiz deneme derslerinin faydaları nelerdir?
– Almak istediğiniz ders konusunda aklınız karışmaz, sorularınız cevaplanır.
– Bilinçli olarak bir hizmet alır, alacağınız hizmeti önceden görürsünüz.
– Eğitmenlerimiz sizi, size en uygun olan eğitime yönlendirir, vakit kaybı yaşamazsınız.

Deneme dersinde neler yapılır?
Deneme dersi sırasında öğretmenimiz almak istediğiniz dersin tanıtımını gerçekleştirir, sizinle normal bir ders şeklinde bir tanışma gerçekleştirir, hiç bir sorunuz yanıtsız kalmaz, sormanın aklınıza gelmediği ufak detaylar da eğitmenlerimiz tarafından verilir ve bu eğitimi almaya ne kadar uygun olduğunuz konusunda bilgi verilir,

⁃   Öğrecinin eğitime hazırbulunuşluğunun değerlendirilmesi
⁃   Fiziksel yatkınlığının keşfedilmesi
⁃   Kulak ve ritim çalışmaları ile değerlendirme

Derslere başlamayı düşünürseniz de eğitimlere başlarken yaptığınız deneme dersi sırasında edinilen bilgilere göre size özel ders müfredatı programı çıkartılır, siz derse geldiğinizde size uygulanacak ders programı hazırlanmış olur.

Ücretsiz deneme dersi randevusu nasıl alabilirim?
Ücretsiz deneme dersine randevu almak için bizi arayabilirsiniz, mesaj atabilirsiniz veya whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz deneme dersleri randevu sistemi ile gerçekleşmektedir ve sanat merkezimiz haftanın 6 günü açıktır.