Yaylı çalgılar ailesinin en önemli üyesi olan keman, içli sesiyle de insanı derinden etkiler. 

Keman eğitimi; bireyin beyin ve beden koordinasyonunu, duygusal ve fiziksel yönlerini güçlendirir. Başlangıçta zorlu ancak oldukça keyifli bir süreçtir. 
Eğitmenlerimizin sabırlı ve pedagojik yaklaşımları ile öğrencilerimizin sabırlı davranmaları sayesinde keman eğitiminde oldukça sık görülen vazgeçme, eğitimi yarıda bırakma en aza indirgenir.

Programa Katılım Koşulu;
• 6 yaş ve üzeri öğrenciler katılım sağlayabilir.

Alınacak Dersler;
• Keman Dersleri
• Solfej Eğitimi
• Oda Müziği Orkestra Dersleri

Lisans ve yüksek lisans eğitimli ve deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilen Akademi Keman Kursu, uzman eğitimcilerle birebir özel ders olarak yapılmaktadır. 

Her bireyin öğrenme yöntemi ve öğrenme şekli farklıdır. Akademimizde bireyin öğrenme yöntemine uygun metotlar ve sistemlerle kişiye özel müfredat hazırlanır. Bunun için programa başlamadan önce deneme,tanışma dersleri olarak nitelendirdiğimiz yöntem ile bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Yapılacak bu demo ders ile öğrencinin yeteğini ve enstrümana yatkınlığını belirleyip programa başlıyoruz.

Hem çocuklar hem de yetişkinler için ayrı ayrı verilen keman kurslarımızda, ders gün ve saati, kişinin isteği ve öğretmenlerimizin uygun olduğu saatlere göre belirlenmektedir. 
Kişiye özel olarak ve Milli Eğitim Bakanlığı normlarına uygun olarak hazırladığımız piyano kurs programları sayesinde öğrencimizi en kısa sürede başarıya ulaştırmak için çalışmaktayız.

Ücretsiz Deneme Dersi Başvurusu için tıklayın